אודות

נעים מאוד,

לידור תמיר סטון

אמא של רוני ואורי, מנחת הורות ראשונית, מדריכת עיסוי תינוקות ובעיקר, מלמדת הורים את מיומנות התקשורת עם התינוק שעדיין לא יודע לבטא את עצמו במילים.
הגעתי לעסוק בתחום בעקבות הלידה של הבת הגדולה שלי- רוני, כשהיא נולדה הרגשתי מאוד חסרת אונים, לא היה לי ניסיון עם תינוקות, לא הבנתי למה היא בוכה ומה היא רוצה. כשהייתי בסביבת אנשים אחרים כל אחד הציע את דעתו- היא בוכה כי היא עייפה היא בוכה כי היא רעבה, יש לה גזים, תחליפי לה חיתול וכו…. ולא רק שזה לא עזר לי…זה הוריד לי עוד יותר את הביטחון כאמא. אז התחלתי לחפש תשובות, לקרוא ולנסות להבין וגיליתי שיש דרך להבין מה היא רוצה עוד לפני הבכי…
וזאת על ידי הבנת שפת הגוף.

בתהליך הלמידה שלי והכניסה לעולם של ההורות הראשונית הבנתי כמה חשיבות יש לתקשורת שלנו עם התינוקות כבר מלידה -כמה חשוב לדבר איתם, להקשיב להם, ליצור אינטראקציה חיובית. כחלק מהעולם הזה נחשפתי לשפת הסימנים לתינוקות – Baby signs . וזה הדהים אותי שאפשר ללמד את הקטנטנים לסמן לנו וממש לדבר איתנו עוד לפני שהם יודעים לדבר.
אני מאמינה גדולה בתקשורת עם תינוקות כבר מהרגע הראשון- בחודשים הראשונים על ידי שפת הגוף שלו שמראה לנו בדיוק מה הצורך שלו ובהמשך – תקשורת עם התינוק באמצעות שפת הסימנים לתינוקות. כל אלו תורמים להורים לחוות את התקופה הראשונית עם התינוק בצורה נינוחה ורגועה יותר ולפיתוח קשר מיוחד עם התינוק.
השאיפה שלי היא לשלב את כל הידע שיש לי ולהעלות את המודעות של ההורים לחשיבות של התקשורת והאינטראקציה עם התינוק כבר מלידה ולהדגיש כמה זה משמעותי בייחוד בשנים הראשונות בחיי התינוק.
אשמח ללוות אתכם בתהליך המדהים של יצירת תקשורת ממבט ראשון עם התינוק שלכם.

  • בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. המסלול האקדמי המכללה למנהל.
  • תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני- התמחות בהנחיית קבוצות. המסלול האקדמי המכללה למנהל.
  • תעודה של מנחת הורים מגיל לידה ועד 18 חודשים ויועצת שינה. “המרכז הארצי להדרכת הורים והכשרה למקצועות ההורות”,
  • מדריכת עיסוי תינוקות. מכללת ללדת
  • מדריכה מוסמכת של baby signs שפת הסימנים לתינוקות