המלצות

לידורי! אין ספק שעשית לנו את התקופה הזו ....
לידורי! אין ספק שעשית לנו את התקופה הזו שנקראת "חופשת לידה" לחופשה אמיתית, מעניינת, מעשירה ( גם כשזה ילד שני), עם המון חשיבה לא רק על הקטנים אלא גם עלינו האמהות עם המון כובעים נוספים. בין אם זה הארוחות בוקר המפנקות והללא גלוטן שהשקעת וטרחת במיוחד בשבילי, בין אם זה בהרצאות הסופר מעניינות, בין אם זה ביום פינוק שהיה בדיוק בזמן ובין אם זה באוזן הכי קשבת גם בסופשים וגם בשעות לא שעות. תודה רבה על הכל! את מהממת ומאחלת לעוד הרבה אמהות אחרות לזכות להכיר אותך :)) מאחלת המון המון בהצלחה ומקווה שניפגש ב"חופשה" הבאה!!
תמי נבו
פחות מחודש אחרי ששפת הסימנים נכנסה לביתינו....
פחות מחודש אחרי ששפת הסימנים נכנסה לביתינו, שון סימן לי בפעם הראשונה שהוא רוצה לאכול. ככה פשוט. בלי בכי, בלי קיטורים, בלי השתטחות על הרצפה. ומאז כל יום פשוט מדהים. אנחנו מעבירים את הזמן בנעימות, מדברים בסימנים ובמילים, חולקים חוויות ובעיקר אין לנו יותר את התיסכולים. המקום שהכי מצאתי ששפת הסימנים עוזרת לנו זה בהתמודדות עם כאבים. כשהתינוק המתוק שלי מסמן לי בבכי ב3 לפנות בוקר שכואב לו ומצביע על השיניים. וגם להיפך אומר את השם של הגננת שלו ומסמן אוהב, במיוחד בימים אלו זה חשוב. שפת הסימנים היא חלק מהיומיום שלנו, אפילו עם תינוק ורבלי במיוחד, גיליתי כמה עולם התוכן שלו עמוק, כמה הוא יודע ומבין אותנו, ואנחנו לומדים להכיר אותו כל יום קצת יותר.
לידור היקרה, אני אתחיל....
לידור היקרה, אני אתחיל שחבל שלא הכרתי אותך בחופשת לידה הראשונה, כי את השנייה עשית לי מדהימה. זה התחיל עם המפגשי בוקר הכוללים הרצאות מתחלפות שמאוד היו רלוונטיות לסטטוס החדש גם על זוגיות גם עלינו וכמובן גם על הקטנים. כמובן שדאגת להאכיל אותנו בארוחת בוקר טעימה מאוד שזה בכלל רעיון גאוני (תמיד כשמנסים לאכול, משהו משתבש) והעיסוי שגפן אהבה ( גם את השערות של הבובה) בהתחלה חשבתי איך אפשר להשתתף, להקשיב להרצאה ולהנות עם העוללים, אך הכל זרם טוב עם תמיכה ועזרה שלך שנצא מרוצות ומלאות מכל הלב. אז תודה רבה נכנסת לנו ללב מקווה שנתראה שוב בילד/ה הבאים:)
הסדנה של לידור לשפת הגוף של תינוקות הייתה בדיוק מה שהיינו צריכים ....
הסדנה של לידור לשפת הגוף של תינוקות הייתה בדיוק מה שהיינו צריכים כדי להיות קשובים יותר ולהבין טיפה יותר את התינוקת שלנו. לידור נתנה לנו כלים להסתכל, להקשיב ולתקשר עם הקטנה, ובעיקר להבין שתינוקות לא סתם בוכים, תמיד יש סיבה ושאם נהיה קשובים מספיק נוכל לענות על הצורך לפני שהוא הופך לקריטי ולפני שהתינוק בוכה וצורח. לידור נעימה, קונקרטית ומאוד מקצועית ולמדנו ממנה המון. סדנת האונליין מאפשרת את כל זה בפיג'מה מהבית בשעה שגם בן הזוג יכול להשתתף ובלי להוציא את הקטנה מהבית ולהילחץ. אנחנו ממליצים בחום!"
אחרי שענבר נולדה נהיינו קצת מתוסכלים כשלא הבנו מה היא רוצה....
אחרי שענבר נולדה נהיינו קצת מתוסכלים כשלא הבנו מה היא רוצה. למה היא בוכה? אולי רעבה? אבל אכלה רק לפני חצי שעה... ואז חברה שלי המליצה לי על הסדנאות של לידור. בגיל חודשיים התחלנו את הסדנה וכבר במפגש השני ידענו להבדיל בין קקי לרעב לעייפות. הבנו שלתינוקות יש שפה שלמה ועם התבוננות והכוונה אפשר להבין אותם גם בלי שידברו במילים. רוצים להמליץ לכל הורה, טרי או ותיק, להשתתף בסדנאות ולדעת לקרוא את שפת הגוף של התינוק שלהם. תודה רבה! חתמתי איתה החופשת לידה שלי וזה הדבר הכי טוב שעשיתי בשביל עצמי
ישראל ישראלי
הגענו לסדנה של לידור עם בן חמישה שבועות שלא הצלחנו להבין....
הגענו לסדנה של לידור עם בן חמישה שבועות שלא הצלחנו להבין. בסדנה למדנו להתבונן בו ולהיות קשובים על מנת להבין את צרכיו משפת הגוף עוד לפני הבכי. לידור התאימה לנו בול, בשילוב ידע תיאורטי רחב עם אדפטציה למציאות נורמטיבית. למפגש הראשון הגענו אחרי לילה ללא שינה עם תינוק שכבר חשבנו שהוא "קשה" ומהמפגש השלישי יצאנו כשאנחנו מבינים את צרכיו עוד הרבה לפני שהוא בוכה. למדנו להנות ממנו, להרגיע אותו כשצריך, לתת לו מגע שהוא זקוק לו ואפילו לזהות מתי הוא צריך פיפי.
רוני ודרור